Σάββατο, 25 Μαρτίου 2017  Ελληνικά | English
Bαθμολογίες μαθητών στα πανελλαδικός εξεταζόμενα μαθήματα.
Πανελλήνιες Εξετάσεις \ Γενικά θέματα - Κυριακή, 19 Ιουνίου 2011 23:52:00

Τη Δευτέρα 20/6/2011 το πρωί, οι διευθυντές των ΓΕ.Λ. και ΕΠΑ.Λ. της Δωδεκανήσου, θα παραλάβουν από τη Δ/νση Β’θμιας Εκπαίδευσης Δωδεκανήσου και τα γραφεία της, τις καταστάσεις με τις βαθμολογίες των μαθητών στα πανελλαδικός εξεταζόμενα μαθήματα και αφού τις ελέγξουν θα τις αναρτήσουν στα σχολεία τους από όπου μπορούν να ενημερωθούν όλοι οι ενδιαφερόμενοι.

Αρχική Σελίδα \ Πανελλήνιες Εξετάσεις