Κυριακή, 20 Οκτωβρίου 2019  Ελληνικά | English
Ημερίδα με θέμα : «Μίλα Μη φοβάσαι! Πρόληψη και Αντιμετώπιση του εκφοβισμού και της βίας στο σχολείο του σήμερα»
Επιμορφώσεις - Εκδηλώσεις \ Ημερίδες - Διημερίδες - Συνέδρια - Τρίτη, 8 Φεβρουαρίου 2011 10:30:00

Τα Εκπαιδευτήρια «ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ» σε συνεργασία με την Εταιρεία Ψυχοκοινωνικής Υγείας του Παιδιού και του Εφήβου (Ε.Ψ.Υ.Π.Ε), διοργανώνουν ημερίδα με θέμα : «Μίλα Μη φοβάσαι! Πρόληψη και Αντιμετώπιση του εκφοβισμού και της βίας στο σχολείο του σήμερα».
Η Ημερίδα θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 13 Φεβρουαρίου 2011, στις 10:00 π.μ στην αίθουσα «Καλλιπάτειρα» των εκπαιδευτηρίων «ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ». Στην ημερίδα θα πραγματοποιηθούν εισηγήσεις και βιωματικά εργαστήρια από ειδικούς επιστήμονες Ψυχικής Υγείας Παιδιών και Εφήβων.....

Αρχική Σελίδα \ Επιμορφώσεις - Εκδηλώσεις