Δευτέρα, 16 Σεπτεμβρίου 2019  Ελληνικά | English
Σας καλωσορίζουμε στην επίσημη ιστοσελίδα της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δωδεκανήσου.
Τηλ. 2241364826
Fax 2241364827

Η Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δωδεκανήσου  (mail@dide.dod.sch.gr) , είναι φορέας του Δημοσίου, εδρεύει στη Ρόδο και εποπτεύεται από την Περιφερειακή Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Ν. Αιγαίου και από το Υπουργείο Πολιτισμού, Παιδείας και Θρησκευμάτων.
Στο email ictdep@dide.dod.sch.gr μπορείτε να μας κοινοποιείτε οποιοδήποτε σχόλιο ή παρατήρησή σας σχετικά με την ιστοσελίδα.

Τελευταία νέα...
ΜΟΝΙΜΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ \ Προκηρύξεις
Ανακοινώσεις \ Προκηρύξεις
Ανακοινώσεις \ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΕΣ